Флексибилни соларни панели 45W за кампер GGFM-NBSS45-20A PERC 260303
Опис производа
Соларни панели серије Dream користе најновију патентирану технологију капсулирања компаније GO solarv како би се побољшао интегритет соларних панела. Веома су крути, лагани, отпорни на ударце и имају одлично одвођење топлоте. Након капсулирања, DREAM панели теже само 40% до 50% од исте снаге панела капсулираних стаклом, што их чини веома погодним за употребу у системима соларне енергије за кампере. Тестови су показали да чак и када су инсталирани на крову возила које се креће великом брзином и трпи јаке вибрације, соларни панели серије Dream неће развити скривене пукотине током дуготрајне употребе.
Кључне карактеристике
-
Технологија допирана галијумомПобољшана ефикасност апсорпције светлости за већу ефикасност конверзијеНижи LCOE и BOSЛаган дизајн са провидном задњом плочом за једноставну инсталацију и смањене трошкове BOS-а.Снага модула се обично повећава за 5-25%, што резултира значајним смањењем LCOE.Заштита од ПИД-а/ниског ЛИД-аМање ефеката сенчења врућих тачакаДоњи температурни коефицијент
Параметри производа
Површински материјал
| Механички параметри | |
| Конфигурација ћелија | 4×16 |
| Разводна кутија | Разводна кутија са једном ћелијом, две диоде |
| Излазни каблови | 4 мм², позитивна и негативна електрода су обе дужине 900 мм |
| Тип стакла | |
| Оквир | Рам од анодизоване алуминијумске легуре |
| Нето тежина | 12,6 кг |
| Величина | 1567*553*30 мм |
| Параметри електричних перформанси | |
| Тип ћелије | ТОПКОН Монокристални |
| Модел | GSMO-YWET250-20A |
| Стандардна снага | 261W |
| Вршни напон (Vmp) | 20,36V |
| Вршна струја (Imp) | 12,82А |
| Напон отвореног кола | 21,80V |
| Струја кратког споја | 13.37А |
| Стандарди тестирања | STC: AM1.5 1000W/m² 25℃ |
| Радни параметри | |
| ОТР | - 40℃— +80℃ |
| Толеранција снаге | ±2% |
| Напон система | DC1000V |
| Максимална номинална вредност осигурача | 20А |
| Номинална температура | 45±2℃ |
| Класа безбедности | Разред II |
| Оцена отпорности на ватру | Класа Ц |
| Носивост | |
| Предње статичко оптерећење | 3600 Па |
| Статичко оптерећење са задње стране | 2400 Па |
| Тест удара града | Пречник: 25 мм, Брзина удара: 23 м/с |
| Температурни коефицијент | |
| ТЦ Пауер | - 0,30%/℃ |
| ТЦ напон | - 0,28%/℃ |
| ТЦ струја | +0,05%/℃ |
Изложба производа

Распитајте се сада!
За упите о нашим производима или ценовнику, оставите нам своју е-пошту и ми ћемо вас контактирати у року од 24 сата.








![[Слика производа 03] 710-365 105W црна плоча са закривљеном задњом страном GGFM-NBSS45-20A PERC.jpg](https://ecdn6-nc.globalso.com/upload/p/4466/image_other/2026-03/product-image-03-710-365-105w-black-back-curved-board-ggfm-nbss45-20a-perc.jpg)