0102030405
Соларни панели King Kong NC серије 300W 20V PERC 260302
Опис производа
Серија Kingkong EC састоји се од стандардних монокристалних фотонапонских модула са TOPCON соларним ћелијама, које повећавају излазну снагу по јединици површине. Направљени од каљеног стакла и оквира од легуре алуминијума, ови издржљиви модули нуде снажне механичке перформансе и стабилно раде у различитим окружењима са високом ефикасношћу. Такође показују минималну деградацију снаге — задржавајући најмање 90% почетне снаге након 10 година и 80% након 20 година. Са одличном поузданошћу и дугорочним перформансама, идеални су за широк спектар примена.
Параметри производа
| Механички параметри | |
| Конфигурација ћелија | 5×8×2 |
| Разводна кутија | Разводна кутија са подељеним типом,Ттри диоде |
| Излазни каблови | 4 мм², позитивна и негативна електрода су обе дужине 300 мм |
| Тип стакла | 3,2 мм каљење, ултра бела |
| Оквир | Рам од анодизоване алуминијумске легуре |
| Нето тежина | 16,3 кг |
| Величина | 1510*970*35 мм |
| Параметри електричних перформанси | |
| Тип ћелије | ТОПКОН Монокристални |
| Модел | GSMO-YWET300-20A |
| Стандардна снага | 300W |
| Вршни напон (Vmp) | 22.01V |
| Вршна струја (Imp) | 13,63А |
| Напон отвореног кола | 26,41V |
| Струја кратког споја | 14.23А |
| Стандарди тестирања | STC: AM1.5 1000W/m² 25℃ |
| Радни параметри | |
| ОТР | - 40℃— +80℃ |
| Толеранција снаге | ±2% |
| Напон система | DC1000V |
| Максимална номинална вредност осигурача | 25А |
| Номинална температура | 45±2℃ |
| Класа безбедности | Разред II |
| Оцена отпорности на ватру | Класа Ц |
| Носивост | |
| Предње статичко оптерећење | 3600 Па |
| Статичко оптерећење са задње стране | 2400 Па |
| Тест удара града | Пречник: 25 мм, Брзина удара: 23 м/с |
| Температурни коефицијент | |
| ТЦ Пауер | - 0,30%/℃ |
| ТЦ напон | - 0,28%/℃ |
| ТЦ струја | +0,05%/℃ |
Проширење производа
Како глобална енергетска структура убрзава своју трансформацију ка чистоћи и ниској угљеници, фотонапонска (ПВ) индустрија, као основни стуб обновљиве енергије, улази у критични циклус технолошке итерације. TOPCon (Tunneling Oxide Passivated Contact) технологија је постала апсолутни мејнстрим у области фотонапонских ћелија захваљујући својим свеобухватним предностима високе ефикасности, стабилности и економичности. Према прогнози TrendForce-а, до краја 2025. године, производни капацитет TOPCon ћелија ће достићи око 967 GW, што чини 83% укупног глобалног капацитета производње ћелија, са стварном производњом од око 580 GW. Од марта 2025. године, удео TOPCon-а у производњи фотонапонских ћелија у Кини достигао је чак 86,9%, што далеко премашује друге техничке путеве. Дубоко смо ангажовани у области фотонапонске енергије, фокусирајући се на истраживање и развој, производњу и прилагођавање TOPCon нестандардних соларних панела. Ослањајући се на најновија технолошка достигнућа у индустрији након јуна 2025. године, рушимо ограничења стандардизованих производа и пружамо фотонапонска решења по мери за глобалне купце са различитим сценаријима и потребама.
Распитајте се сада!
За упите о нашим производима или ценовнику, оставите нам своју е-пошту и ми ћемо вас контактирати у року од 24 сата.








