01
Прошириви соларни панел серије Light Wing
Опис производа
Прошириви соларни панел је нови метод инсталације који повећава број панела у ограниченом простору и повећава излазну снагу. Има вишеслојни дизајн за различите опције проширења и идеалан је за возила, мобилне кућице и системе ван мреже.
GO Solarv-ови лагани прошириви соларни панели друге генерације користе конвенционални соларни панел са каљеним стаклом на врху како би били отпорни на град и крхотине. Доњи слој може бити опремљен патентираним производом компаније Hotian New Energy: лаганим соларним панелима серије Dream, смањујући укупну тежину. Алуминијумски оквир је 30% лакши од прве генерације.
✔ Подржава електричне, ручне или комбиноване телескопске методе за практичност и свестраност.
✔ Електрични механизам користи пужне моторе индустријског квалитета са самоблокирањем, подесивом брзином, реверзибилном ротацијом и стабилним перформансама чак и након 5.000+ циклуса.
✔ Куглични вијци обезбеђују глатко кретање и смањују ризик од заглављивања.
✔ Клизне шине велике чврстоће пружају отпорност на ветар и ударце, осигуравајући стабилност.
✔ Даљински управљач од 2.4G минимизира сметње од спољних сигнала.
✔ Угаони спојници у облику слова Л омогућавају подешавање висине и сигурну инсталацију.
✔ Рам од алуминијумске легуре је лаган и чврст.
✔ Опциони соларни панели серије Dream су 50% лакши и имају већу сеизмичку отпорност.
Методе проширења
Један на један: Једна горња компонента је фиксирана, једна компонента за ширење се протеже на једну страну.
Један до два: Једна горња компонента је фиксирана, две компоненте за ширење се протежу на обе стране.
Од један до четири: Једна горња компонента је фиксирана, четири компоненте за ширење се протежу на све четири стране.
Два према два: Две горње компоненте су фиксиране, две компоненте за ширење се протежу на обе стране.
Методе контроле
Електрично управљање (контролисано даљинским управљачем или електронским прекидачем)
Ручно управљање (чисто ручно управљање или ручно плус електрично)
| Назив параметра | Параметар |
| Назив производа | Лагани увлачиви соларни панели друге генерације |
| Модел | Лако крило S2000A/2-2 (1460W) |
| Телескопски режим | Два према два |
| Режим управљања | Даљинско управљање и ручно управљање |
| Потпуно увучена величина. | 2500 мм * 1620 мм * 150 мм |
| Потпуно проширена величина | 4600 мм * 1620 мм * 150 мм |
| Тежина | 95 кг |
| Потпуно увучена снага | 730W |
| Потпуно проширена снага | 1460W |
| Број соларних панела | 4 ком. (Исте спецификације) |
| Компатибилност напона батерије | 12V, 24V (пуњење постепеним смањењем напона) 48V, 60V, 72V (Појачано пуњење) |
| Метод инсталације | Уградња вијка за угаони спој у облику слова Л |
| Параметри једног панела батерије STC: Зрачење 1000 W/m², температура модула 25°C, AM 1.5 | |
| Стандардна снага | 365W |
| Вршни напон | 24,81V |
| Вршна струја | 14,71А |
| Напон отвореног кола | 30,2V |
| Струја кратког споја | 16.18А |
| Величина | 1500*1100*40 мм |
| Нето тежина | 19 кг (конвенционални соларни панел) 9,7 кг (лагани соларни панел серије Дрим) |
| Напон система | DC1000V |
| Опсег грешке снаге | ±2% |
| IP разред | ИП67 |
| ОТР | - 40℃— +80℃ |
| ТЦ Пауер | - 0,38%/℃ |
| ТЦ напон | - 0,36%/℃ |
| ТЦ струја | +0,06%/℃ |
Изложба производа
Распитајте се сада!
За упите о нашим производима или ценовнику, оставите нам своју е-пошту и ми ћемо вас контактирати у року од 24 сата.






