Флексибилни соларни панели серије меког злата 190W20VPERC монокристални
Опис производа
Са јединственом технологијом паковања савијених компоненти, његова структура је стабилна, закривљеност савијања до 270°/м, мала тежина, може се користити за уградњу на закривљене површине, побољшава снагу уградње. Површина је капсулирана ETFE материјалом, отпорним на УВ зрачење, корозију, са јачом отпорношћу на временске услове и дужим веком трајања.
Соларне ћелије могу се одабрати између PERC или TOPCON.
Кључне карактеристике
-
Технологија допирана галијумомПобољшана ефикасност апсорпције светлости за већу ефикасност конверзијеНижи LCOE и BOSЛаган дизајн са провидном задњом плочом за једноставну инсталацију и смањене трошкове BOS-а.Снага модула се обично повећава за 5-25%, што резултира значајним смањењем LCOE.Заштита од ПИД-а/ниског ЛИД-аМање ефеката сенчења врућих тачакаДоњи температурни коефицијент
Параметри производа
Површински материјал
| Механички параметри | |
| Конфигурација ћелија | 4×16 |
| Разводна кутија | Разводна кутија са једном ћелијом, једна диода |
| Излазни каблови | 4 мм², позитивна и негативна електрода су обе дужине 400 мм |
| Површински материјал | |
| Оквир | Без оквира |
| Нето тежина | 2,9 кг |
| Величина | 1420×710×2 мм |
| Параметри електричних перформанси | |
| Тип ћелије | PERC монокристални |
| Модел | GGFM-YWSS190-20A |
| Стандардна снага | 190W |
| Вршни напон (Vmp) | 19,5 V |
| Вршна струја (Imp) | 9,67А |
| Напон отвореног кола | 24,17 V |
| Струја кратког споја | 10.51А |
| Стандарди тестирања | STC: AM1.5 1000W/m² 25℃ |
| Радни параметри | |
| ОТР | - 40℃— +80℃ |
| Толеранција снаге | ±2% |
| Напон система | DC1000V |
| Максимална номинална вредност осигурача | 20А |
| Номинална температура | 45±2℃ |
| Класа безбедности | Разред II |
| Оцена отпорности на ватру | Класа Ц |
| Носивост | |
| Предње статичко оптерећење | 3600 Па |
| Статичко оптерећење са задње стране | 2400 Па |
| Тест удара града | Пречник: 25 мм, Брзина удара: 23 м/с |
| Температурни коефицијент | |
| ТЦ Пауер | - 0,30%/℃ |
| ТЦ напон | - 0,28%/℃ |
| ТЦ струја | +0,05%/℃ |
Изложба производа

Распитајте се сада!
За упите о нашим производима или ценовнику, оставите нам своју е-пошту и ми ћемо вас контактирати у року од 24 сата.






![[Главна слика веб-сајта (дизајн)] 1100-540 105W Бела плоча за савијање леђа GGFM-NWSS105-20A PERC.jpg](https://ecdn6-nc.globalso.com/upload/p/4466/image_other/2026-02/website-main-image-design-1100-540-105w-white-back-bending-board-ggfm-nwss105-20a-perc-1.jpg)

